Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil 1™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Taksicilere özel kampanya

Kocaeli - İzmit de bulunan emektar taksi şoförlerimize özel indirim kampanyası

Haberin Detayı»
ExxonMobil, Geleceğin Ustalarını Yetiştiriyor!

9 Mayıs da Düzce Endüstri Meslek Lisesi'nde 2. sini gerçekleştirmiş olduğumuz, Temel Yağlama Eğitiminden kareler. Eğitimler 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında da devam edecek.

Haberin Detayı»
E-Bülten


Yaşar BEYAZ' ın kurduğu Yaşar Ticaret Oto Yağ Servisi 1977 yılında ticari faaliyetine başladı. 1998 Yılında bölgesine toptan hizmet vermek amaçlı Yaşar Petrol Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. unvanını aldı. Günümüze 1250 müşteri ve alt bayii oluşturan firmamız Yağlama, Filtrasyon, Akü, El aletleri ve Ekipman konularında dünyada ve alanında en güçlü, en büyük markalar ile iş birliği yapmıştır. Kalitenin gücünü markanın güvenilirliğini hizmet katarak doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiştir.

Alanında söz sahibi olan işletmemiz bölgesine sosyoekonomik ciddi katkı sağlamaktadır. Batı Karadeniz Bölgesi, İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu ve Sinop illerinde otomotiv ve endüstriyel konularında Yağlama, Filtrasyon çözümleri sunmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip eden işletmemiz 40 kişilik deneyimli kadrosu ile her daim hizmet kalitesini arttırmaktadır. Artan teknolojinin oluşturduğu problemleri 41 yıllık tecrübemiz ve piyasa bilgimiz ile almış olduğumuz Yağlama, Filtrasyon eğitimleri ile çözüme ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yaşar Petrol 2012 Yılının Başında 2225m2 kapalı ve 4500 m2 açık alandan oluşan son derece modern yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

 
© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by