Mobil 1 Yarış Akademisi

Ana Sayfa > Mobil 1 Yarış Akademisi
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten

Jenson Button ve Tony Stewart’ın yardımıyla çaylak sürücüden profesyonel bir sürücüye dönüşürken, bir şampiyon gibi yarışmayı öğrenin!
Go-Kart ve Midget’lerden (küçük araçlar) son derece zorlu olan Grand Prix ve NASCAR yarış otomobillerine terfi ederek, otomobillerinizin performansını en üst düzeye çıkararak ve kendi kasklarınızı tasarlayarak diğer sürücülerle yarışın.

Sürücülerimizin önerilerine kulak verin – yarış kazanabilmek için sadece hızlı sürmek ve reaksiyon göstermek yeterli değildir, aynı zamanda teknolojiyi anlamak ve Mobil 1’in motorların sürekli en üst düzeyde performans göstermesini nasıl sağladığını da anlamak gerekir.

Yarış kazanarak puan toplayın ve Mobil 1 gibi yarış videolarını Facebook’ta izleyerek veya arkadaşlarınızla paylaşarak bonus puanlar kazanın.

3 boyutlu grafikler içeren ve birçok otomobilin yarıştığı muhteşem tam ekran modlu Mobil 1 Yarış Akademisi deneyimini yaşayabilmek için bilgisayarınızda Unity ek yazılımın yüklü olması gerekmektedir. Yazılımı buradan indirebilirsiniz.

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by