Mobil 1 Yarış Akademisi

Ana Sayfa > Mobil 1 Yarış Akademisi
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil 1™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Taksicilere özel kampanya

Kocaeli - İzmit de bulunan emektar taksi şoförlerimize özel indirim kampanyası

Haberin Detayı»
ExxonMobil, Geleceğin Ustalarını Yetiştiriyor!

9 Mayıs da Düzce Endüstri Meslek Lisesi'nde 2. sini gerçekleştirmiş olduğumuz, Temel Yağlama Eğitiminden kareler. Eğitimler 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında da devam edecek.

Haberin Detayı»
E-Bülten

Jenson Button ve Tony Stewart’ın yardımıyla çaylak sürücüden profesyonel bir sürücüye dönüşürken, bir şampiyon gibi yarışmayı öğrenin!
Go-Kart ve Midget’lerden (küçük araçlar) son derece zorlu olan Grand Prix ve NASCAR yarış otomobillerine terfi ederek, otomobillerinizin performansını en üst düzeye çıkararak ve kendi kasklarınızı tasarlayarak diğer sürücülerle yarışın.

Sürücülerimizin önerilerine kulak verin – yarış kazanabilmek için sadece hızlı sürmek ve reaksiyon göstermek yeterli değildir, aynı zamanda teknolojiyi anlamak ve Mobil 1’in motorların sürekli en üst düzeyde performans göstermesini nasıl sağladığını da anlamak gerekir.

Yarış kazanarak puan toplayın ve Mobil 1 gibi yarış videolarını Facebook’ta izleyerek veya arkadaşlarınızla paylaşarak bonus puanlar kazanın.

3 boyutlu grafikler içeren ve birçok otomobilin yarıştığı muhteşem tam ekran modlu Mobil 1 Yarış Akademisi deneyimini yaşayabilmek için bilgisayarınızda Unity ek yazılımın yüklü olması gerekmektedir. Yazılımı buradan indirebilirsiniz.

 
© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by