Hangi Yağı Kullanmalıyım? (Ticari)

Ana Sayfa > Hangi Yağı Kullanmalıyım? (Ticari)
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten

ExxonMobil tarafından geliştirilen kullanımı kolay yağ tavsiye aracı, müşterilerin kamyon, traktör, otobüs,kamyonet ve minibüslerinin motor ve güç aktarma sistemlerine en uygun Mobil™ yağını seçmesine yardımcı olmaktadır.  "Hangi yağ?" uygulamasının veritabanında binlerce marka ve modelde araç yer almaktadır. Bu veritabanı piyasaya çıkan yeni modeller, markalar ve yeni Mobil Delvac™ ticari araç ürünleri eklenerek sürekli güncellenmektedir.

Aracınızın marka ve modelini Hangi Yağ? uygulamasının arama bölümüne yazarak veya menüden seçerek uygulamayı kullanabilirsiniz. Otomobil için bir Mobil motor yağı tavsiyesi arıyorsanız, binek araçlar için Hangi Yağ? uygulamasını kullanabilirsiniz.

Yaşar Petrol Ürünleri'nden teklif almak ya da Mobil ticari araç motor, şanzıman ve dişli yağlarına ilişkin uzman tavsiyelerine başvurmak için bizi arayın.

Sahip olduğunuz kamyon, traktör, otobüs veya kamyonet markasına uygun ticari araç motor yağları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdan tercihinizi yapın.


» MAN yağları
» Mercedes-Benz yağları
» Scania yağları
» Volvo yağları

 

 

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by