Mühendislik Hizmetleri

Ana Sayfa > Mühendislik Hizmetleri
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten

Mühendislik Hizmetlerimiz ile ilgili olarak her türlü soru, düşünce, görüş ve önerileriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.


Serkan DEMİRTAŞ

serkan.demirtas@yasarpetrol.com

Mobil: 0533 135 14 24

 

Yüksek performanslı Mobil yağları ve Mobil gresleri Orijinal Ekipman İmalatçısı ile yakın işbirliği içinde geliştirilen üstün kaliteli Mobil markalı ürünler mükemmel sonuç vermek için tasarlandı.

  • Laboratuarda ve sahada kapsamlı testlerden geçirildi
  • Endüstrinin, Ekipman İmalatçısının ve OEM’nin gerekliliklerinin ötesine geçecek
  • şekilde formülasyonları geliştirildi.
  • Kaliteli performansın korunması için araştırmalarla sürekli olarak iyileştirildi
  • En zorlu uygulamalar için benzeri olmayan bir sentetik yağ grubu bunlara öncülük etti.

İhtiyacınız olan motor yağlarını ve greslerini size sunar

Mobil yağ distribütörü ve tedarikçileri olarak, amacına uygun inşa edilmiş depomuzda küçük ve büyük ölçekli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla ve verimli biçimde karşılık vermemizi sağlayan bol miktarda ürün bulundururuz. Tedarikte esnek olabilmek için kendi nakliye filomuza sahibiz ve ayrıca malların doğrudan depodan alınmasını da kabul ederiz.

 

Yağlama Ürünleri Hizmetleri

Yaşar Petrol’de sadece ihtiyaçlarınıza uygun yüksek performanslı doğru yağ ürünleri tedarik etmekle kalmayız, aynı zamanda yağlama ürünleri ile ilgili bir dizi hizmet de sunarız, örneğin yağın durumunu izleme, yağ depolama çözümleri, anketler ve eğitim. Böylece biz sizin motor ve endüstriyel yağ ları ihtiyaçlarınızı karşılar.

 

Yağ satışları ve teknik destek

Mobil yağ ürünleri ürün bilgisi ve müşteri hizmeti konusunda yüksek standartlara uygun eğitilmiş, deneyimli satış ve teknik destek görevlilerinden oluşan bir ekibimiz var. Hangi uygulamada olursa olsun birçok yağ sorunu için çözümler ve fikirler sunuyorlar.

 

ExxonMobil’in Signum Yağ Analizi

Programının amacı endüstriyel ve ticari araç sektörlerindeki son kullanıcılar için ekipman, yağları ve önemli ekipmandaki kirlilik eğilimleri hakkında rapor veren kapsamlı yağ analizleri yapmaktır. Üretkenliği arttırma peşinde olan bakım uzmanları ıçın ozellıkle yararlıdır.
Bu güçlü analiz aracı, sunduğu seçenekler ve çevrimiçi raporlama özellikleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buna özel Mobil SiQnum Yağ Analizi Internet sitesini ziyaret edin www.signumoilanalysis.com

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by