Ağır Hizmet Ticari Araç Yağları

Ana Sayfa > Ağır Hizmet Ticari Araç Yağları
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten

ExxonMobil, ağır hizmet ticari araç yağlarında 80 yılı aşkın uzmanlık sahibidir.  Mobil Delvac™, günümüzün Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ve ticari araç profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp çoğu durumda aşmakta, fabrika ilk dolumu ve servis dolumu için dünyanın önde gelen ve en büyük ağır hizmet kamyon motoru üreticileri tarafından tercih edilmektedir.  Çalışma şartlarınız ne olursa olsun, aracınızın ihtiyacını karşılayacak bir Mobil Delvac ürünü mutlaka bulacaksınız.
 

Yaşar Petrol Ürünleri ağır, orta ve hafif ticari araçlarda kullanıma uygun Mobil Delvac kamyon motor yağı serilerinin dağıtım ve satışını üstlenmektedir. Müşterilerimize motor ömrünü uzatmaya yardımcı olan ve uzun servis aralıkları sağlayan  sentetik ve mineral bazlı yağlar tedarik etmekteyiz.
 

Motor yağlarının yanı sıra büyük veya küçük tüm filolardaki kamyon ve hafif ticari araçlara yönelik diğer Mobil yağlama ürünleri de stoklarımızda bulunmaktadır.   Bunlar ürün tipine göre API, ACEA, ZF, MAN, Scania, Mercedes Benz, Volvo, Renault, Iveco ve DAF gibi önemli şartnameleri karşılayan nitelikte ürünlerdir.  Son tarihli şartnameler için ExxonMobil Ürün Bilgi Formu arşivini ziyaret edebilirsiniz.


» Şanzıman, aks ve son dişli için özel geliştirilmiş Mobil arka aks yağları
» Düz ve otomatik şanzımanlar için sentetik ürünleri de içeren Mobil yağları
» Hidrolik direksiyonlar için Mobil ATF yağları
» Şanzıman ve hidrolik aksam için Mobil traktör yağları
» Kamyon ve kamyonetler için Mobil dişli yağları
» Tarım araçları için Mobil STOU yağları
» Oksidasyona ve rutubetlenmeye karşı direnç sağlayan birinci sınıf Mobil gresler
 

Sahip olduğunuz kamyon, traktör, otobüs veya kamyonet markasına uygun ticari araç motor yağları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz:


» MAN yağları
» Mercedes-Benz yağları
» Scania yağları
» Volvo yağları

 

Uygulamalar hakkında daha fazla bilgi için Mobil ticari araç yağları ürün seçim aracını kullanabilirsiniz.

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by